درباره ما

سرگذشت شرکت

بذر کیمیا در سال ۲۰۰۰ تاسیس شد وبه صورت یک فروشگاه محلی درایران فعالیت وبه تمام نقاط ایران بذر ارسال می‌کرد و روابط خوبی با کشاورزان ایران دارد ودر سال ۲۰۱۸ به شرکت بذر کیمیا تبدیل شد وبا هدف ارتقا وسطح کشاورزی کشور و افزایش میزان تولید و واحد سطح و بهبود و کیفیت محصولات کشاورزی پا به عرصه بین الملل نهاد تا از این طریق نهادهای کشاورزی روز دنیا را از کمپانی‌های معتبر خریداری و در اختیار کشاورزان محترم قرار دهد شرکت بذر کیمیا با دارا بودن کارشناسان خبره تست و بررسی بذور پس از انجام مطالعات وتست‌های میدانی متعدد روی ارقام مختلف بذور از میان تولید کنند‌های معتبر جهان در بسیاری از مناطق ایران اقدام به بر گذاری کشت‌های آزمایشی وبررسی خصلت‌های مختلف بذور از جمله قدرت درصد جوانه زنی، ِمیزان باردهی، مقاومت به افات وبیماریها، خصوصیات ظاهری میوه وسایز پارامترهای بازار پسندی به منظور انتخاب بهترین ارقام مناسب با اقلیم کشور می‌نماید پس از انجام بررسی‌ها متعدد در زمینه بذور وتست و مقایسه ارقام وارداتی شرکت‌های تولیدی مختلف دنیا با ارقام غالب بازار ایران شرکت بذر کیمیا از میان این شرکت‌ها بهترین را انتخاب کرده و اقدام به عقد قرارداد همکاری و تحقیقاتی و فروش با بهترین شرکت نموده. کلیه بذرهای ارائه شده توسط شرکت بذر کیمیا مراحل تست و ازمایش خود را در اقصی نقاط کشور طی نموده وهم اکنون توسط بسیاری از کشاورزان با رضایت کامل استفاده می‌شود.

0
سال در تجارت
0
مشتری و شریک
0
میلیون گردش مالی

چشم انداز ما

دیدگاه های عمده

ما در تلاشیم که یک شرکت پیشرو در مسیر نوآوری های مستمر و ارزش های برجسته و تاثیرگذار باشیم. ما محصولات پیشرفته و مناسب تجاری را با کیفیت بالا و قیمت های قابل رقابت و خدمات ارزنده برای همکاران و مشتریان خود در هر زمان و مکانی فراهم می کنیم. ما زندگی مشتری هایمان را از طریق توسعه همکاری خود با شرکت های سراسر جهان پربارتر می سازیم. ما زندگی بهتری برای مشتریهایمان به ارمغان می آوریم.

ماموریت ما

اهداف ما

ما با هدف ارتقاء سطح کشاورزی کشور و افزایش میزان تولید در واحد سطح وبهبود کیفیت محصولات کشاورزی تاسیس شده.تا ازاین طریق بتوان نهادهای کشاورزی روز دنیا را از کمپانی ها معتبر خریداری و وارد کشور کرده ودر اختیار کشاورزان محترم قرار دهیم.